Mchale Orbital, nowa owijarka
Napisane przezdnia  14-12-2015 07:09 14-12-2015 07:09 printer
Mchale Orbital, nowa owijarka

    Mchale Orbital, nowa owijarka

            Marka McHale przedstawiła nową owijarkę orbitalną do bel. Maszyna posiada nowatorskie rozwiązania i systemy.

 

 


            Owijarka jest sprzętem mocowanym do ciągnika. Maszynę wyposażono w koła 380/55 R17. Istnieje jednak możliwość zmiany ogumienia na 480 /45 R17. Za pomocą konsoli Expert Plus operator może wybierać m.in. liczbę warstw folii, średnicę beli, czy też zdecydować czy praca ma być wykonywana ręcznie czy automatycznie.

            Nowa owijarka orbitalna do bel posiada innowacyjne rozwiązania. Jest to system transferu bel oraz orbitalny system owijający. System transferu bel działa w taki sposób, iż w momencie zbliżania się owijarki do beli ramie podające znajduje się w pozycji gotowej do jej podniesienia. Następnie bela zabierana jest na rolki obracające podest owijarki.

            Z kolei orbitalny system owijający został stworzony po to by położenie prowadnicy rolki było dostosowane w sposób automatyczny do średnicy beli. Dostosowanie to ma na celu rozpoczynanie owijania beli zawsze od jej środka. Za sprawą tego systemu możliwe jest owijanie beli o średnicy od 1,1 do 1,45 m.

            Jeśli chodzi o owijanie bel służą do tego dwie rolki folii. Każda z nich szeroka jest na 750 mm. Dodatkowo, aby uniknąć niedokładności producent wyposażył maszynę w system pierścieniowy.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)