New Holland T7 Heavy Duty-duża moc
Napisane przezdnia  11-12-2015 06:13 11-12-2015 06:13 printer
New Holland T7 Heavy Duty-duża moc

New Holland T7 Heavy Duty-duża moc

            Marka New Holland proponuje nową serię ciągnik T7 Heavy Duty. Jest to seria charakteryzująca się dużą mocą. W jej skład wchodzi model T7.290 oraz T7.315.

 


            Seria T7 Heavy Duty została stworzona przez markę New Holland z myślą o gospodarstwach, które do codziennych prac potrzebują większej mocy. Dlatego ciągniki wchodzące w skład tej serii odznaczają się mocą do 315 KM. W związku ze zwiększoną mocą ciągniki przystosowane są do pracy z osprzętem o dużym poborze mocy.

            Ciągniki zostały wyposażone w technologię ECOBlue™ HI-eSCR. Technologia odpowiedzialna jest za zwiększenie wydajności przy jednoczesnym optymalizowaniu kosztów paliwa.

            W serii tej nie zapomniano również o komforcie. Przede wszystkim podstawowym elementem, jeśli chodzi o to kryterium są fotele, które pozwalają pracować przez długi czas. Ponadto modele mogą posiadać do 20 reflektorów roboczych LED. Dzięki temu możliwa jest także praca po zmroku.

            Model T7.315 należący do serii T7 Heavy Duty podczas targów Agritechnica 2015 zdobył tytuł Maszyny Roku 2016. Kryteria, które zdecydowały o tym właśnie wyborze i przyznaniu tytułu marce New Holland to nowatorskie funkcje, osiągi, wydajność, koszty eksploatacji, jak również łatwość obsługi.

Źródło: New HollandPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)