Schuitemaker Siwa, linia przyczep objętościowych
Napisane przezdnia  10-12-2015 07:00 10-12-2015 07:00 printer
Schuitemaker Siwa, linia przyczep objętościowych

Schuitemaker Siwa, linia przyczep objętościowych

            Linia przyczep objętościowych pod nazwą Siwa została wprowadzona na rynek przez markę Schuitemaker. Przyczepy te mogą być wykorzystywane do transportu zielonki, jak również do zbioru kukurydzy.

 


            Jeśli chodzi o budowę przyczepy objętościowej z linii Siwa, jej powierzchnia ładunkowa została wykonana z litej stali. Ponadto to, co istotne w konstrukcji przyczepy to także wzmocnione ściany boczne, a także solidna skrzynia.

            Przyczepy z linii Siwa posiadają hydrauliczną klapę tylną, której kąt otwierania wynosi 90 stopni. Sprawia to, iż rozładunek dokonywany jest sprawnie i szybko. Marka nie pominęła również załadunku, dlatego wyposażyła przyczepę w pochylony panel przedni, po to by załadunek wykonywany był w sposób optymalny podczas cięcia.

            W standardowym wyposażeniu przyczep objętościowych wchodzących w skład linii Siwa znajduje się m.in. dyszel resorowany z cięgniem obrotowym, hydrauliczna noga postojowa,  podpora z przekładnią, skośna ściana przednia, oraz mechaniczny napęd przenośnika podłogowego i wałków rozściełających.

            Warto również wspomnieć o wielofunkcyjnym (wymiennym) zawieszeniu typu Twist-Lock. Zawieszenie to charakteryzuje się uniwersalną ramą dolną. Na tym samym podwoziu istnieje możliwość zamontowania np. wozu asenizacyjnego, czy rozrzutnika obornika. 

 
Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)