Deutz-Fahr Serii 6 Cshift z tytułem
Napisane przezdnia  04-12-2015 06:49 04-12-2015 06:49 printer
Deutz-Fahr Serii 6  Cshift z tytułem

Deutz-Fahr Serii 6  Cshift z tytułem

            Podczas targów Agritechnica 2015 seria modeli Deutz-Fahr Serii 6 Cshift została doceniona przez jury. Gama modeli otrzymała tytuł „Machine of the Year 2016” w kategorii ciągników wyższej klasy średniej.

 


            Gama modeli Deutz-Fahr Serii 6 Cshift została doceniona przede wszystkim za zaawansowane technologicznie wyposażenie, które dostępne jest wyposażeniu standardowym. Ponadto jury zwróciło uwagę na zrobotyzowaną skrzynię biegów Cshift. Jej innowacja polega na tym, iż zmiana biegów dokonywana jest bez potrzeby używania sprzęgła. Do zmiany biegów wykorzystywany jest jedynie joystick.

            To, co także skłoniło członków jury do przyznania tego tytułu w kategorii ciągników wyższej klasy średniej gamie modeli Deutz-Fahr Serii 6 Cshift to także przejrzysta i komfortowa kabina, jak również współczynnik mocy do masy oraz duży udźwig podnośnika.

            Modele wchodzące w skład całej gamy Deutz-Fahr Serii 6 Cshift uważane są za jedne z najlepszych ciągników, jeśli chodzi o wyższą klasę średnią.

            Nagrody, które przyznawane są podczas targów Agritechnica trafiają do producentów, których maszyny cechują się największą innowacyjnością.

 

Źródło: Deutz-Fahr

Zdjęcie: Deutz-FahrPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)