Valtra z nową kabiną w ciągnikach serii N i T
Napisane przezdnia  07-12-2015 07:19 07-12-2015 07:19 printer
Valtra z nową kabiną w ciągnikach serii N i T

Valtra z nową kabiną w ciągnikach serii N i T

            Marka Valtra proponuje nowe rozwiązanie w postaci kabiny SkyView. Nową kabiną mogą zostać wyposażone ciągniki z Serii N i T. Jest to kabina, która swe zastosowanie odnajduje głównie w leśnictwie, ale sprawdza się również przy wielu innych pracach.

 


            Jeśli chodzi o budowę kabiny jest to metalowa konstrukcja rurowa, mająca za zadanie chronić krawędzie dachu, przed gałęziami. Ponadto konstrukcja ta, pozwala operatorowi na zamontowanie dodatkowych świateł roboczych, jak również innych elementów.

Szyby nowej kabiny SkyView wykonane zostały z poliwęglanu. Sprawia to, iż są one odporne na wstrząsy i uderzenia. Wraz z lusterkami mają opcje podgrzewania. Dodatkowo, jeśli chodzi o szyby, na tylnej została zamontowana wycieraczka. Nowa kabina SkyView posiada również panoramiczny dach.

Nowa kabina SkyView bardzo dobrze odnajduje się leśnictwie. Warto także dodać, iż kabiny leśne Valtry wzbogacane są stosunkowo często w układ jazdy tyłem TwinTrac. Swoje zastosowanie w postaci ułatwienia pracy może znaleźć przy zrębkowaniu drewna, mulczowaniu, karczowaniu, frezowaniu, czy też rozdrabnianiu pniaków. 

 

źródło: Valtra

zdjęcie: ValtraPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)