Ciągnik Solis ponad 100 KM
Napisane przezdnia  02-12-2015 07:09 02-12-2015 07:09 printer
Ciągnik Solis ponad 100 KM

Ciągnik Solis ponad 100 KM

            Premierowy model marki Solis to nie tylko zaprezentowanie nowego modelu ciągnika. To także premiera silnika, którego moc przekracza 100 KM.

 

 


            Dotychczas marka Solis mające Indyjskie pochodzenie oferowała modele ciągników, które wyposażone były w silniki o mocy do 90 KM.

            Jednak tym razem nowością tego producenta jest model z czterocylindrowym silnikiem, o pojemności 4 l, którego moc przekracza 100 KM. Dokładniej jest to 110 KM przy 2200 obr./min. Taka moc jest mocą maksymalną, jak również znamionową. Nowy model marki Solis wyposażony został również w przekładnię semi-powershift 24/24. Warto przy tym dodać, iż bez przerywania napędu, przekładnia ta pozwala operatorowi na zmianę dwóch biegów pod obciążeniem.

            Nowy model marki Solis został także przystosowany do tego by spełniać rygorystyczne normy czystości spalin panujące w Europie. Dlatego Indyjski producent wyposażył swój model w zewnętrzny układ recyrkulacji eEGR, jak również w katalizator utleniający DOC i POC.

            Ciągnik marki Solis po raz pierwszy został zaprezentowany w listopadzie, podczas tegorocznych targów Agritechnica. Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)