Ciągnik Yanmar - nowa propozycja
Napisane przezdnia  01-12-2015 20:19 01-12-2015 20:19 printer
Ciągnik Yanmar - nowa propozycja

Ciągnik Yanmar - nowa propozycja

            Japoński producent Yanmar ze swoimi nowościami zwraca się także ku Europie. To nowością jest model ciągnika YT 490.

 


            Sercem ciągnika Yanmar YT 490 jest czterocylindrowy silnik. Silnik ten posiada 3 l pojemność skokową. Jeśli zaś chodzi o moc, jest to 90 KM. Warto dodać, iż jest to równocześnie moc znamionowa, oraz maksymalna. Maszyna może poruszać się z prędkością do 34 km/h. Pozostając przy silniku należy dodać, iż ciągnik posiada układ recyrkulacji spalin  Eger, jak również filtr cząstek stałych DPF, spełniając tym samym wymogi standardu Euro IIIB.

            W przypadku skrzyni biegów producent pozostawia prawo wyboru. Yanmar YT 490 możliwy jest do nabycia w opcji transmisji 20/20 z elektrohydraulicznym rewersem, bądź też z hydromechaniczną przekładnią bezstopniową i-HMT.

            Elementem wyboru jest również tylny podnośnik. Wybierając opcję standardową maksymalny udźwig tylnego podnośnika będzie wynosił 3 t, natomiast korzystając z opcji dodatkowej maksymalny udźwig tylnego podnośnika zwiększy się do 3,3 t.

            Japoński producent Yanmar po raz pierwszy zaprezentował model YT 490 podczas tegorocznych targów Agritechnica. Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)