Magnum 380 CVX Rowtrac „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2015”
Napisane przezdnia  01-12-2015 07:41 01-12-2015 07:41 printer
Magnum 380 CVX Rowtrac „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2015”

Magnum 380 CVX Rowtrac „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2015”

            Ciągnik Magnum 380 CVX Rowtrac marki Case IH został wyróżniony tytułem „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2015”. Maszyna otrzymała nagrodę główną w kategorii ciągników rolniczych.

 


            Tytuł „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2015” przyznawany był produktom, które za sprawą swej innowacyjności przysługują się rolnikom do osiągania coraz to większej efektywności. Wśród wyróżnionej grupy znalazło się 21 takich właśnie produktów.

            Maszyna, która zdobyła nagrodę główną, w kategorii ciągników rolniczych, otrzymując tym samym miano innowacyjnego produktu, był ciągnik Magnum 380 CVX Rowtrac marki Case IH. To, co w przede wszystkim zostało wyróżnione w maszynie przez jury konkursu, jak również internautów, to innowacyjny gąsienicowy układ jezdny. Stworzenie, oraz zastosowanie takiego układu jezdnego sprawia, że moc ciągnika przenoszona jest w sposób efektywny na podłoże.

            Nagrody w ramach tego plebiscytu przyznawane były po raz pierwszy. Ich wręczenie odbyło się podczas gali, będącej częścią III edycji konferencji dla branży rolniczej „Narodowe wyzwania dla rolnictwa na Narodowym”. Konferencję po raz trzeci zorganizowała Grupa PTWP, jak również redakcja miesięcznika Farmer, oraz portal farmer.pl.
Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)