Uwaga ! Wsparcie dla zrzeszeń i grup producenckich
Napisane przezdnia  01-12-2015 07:13 01-12-2015 07:13 printer
» Produkcja zwierzęca » Uwaga ! Wsparcie dla zrzeszeń i grup producenckich
Uwaga ! Wsparcie dla zrzeszeń i grup producenckich

Uwaga ! Wsparcie dla zrzeszeń i grup producenckich

            Od grudnia zrzeszający się mali i średni producenci rolni, jak również grupy producenckie będą mogły ubiegać się o wsparcie finansowe. Wsparcie możliwe jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 


            Wsparcie finansowe będzie przydzielane zrzeszającym się małym i średnim producentom rolnym, oraz grupom producenckim na przetwarzanie  produktów rolnych, obrót nimi lub też ich rozwój.

            Środki uzyskane w ramach wsparcia mogą zostać przeznaczone m.in. na zakup maszyn oraz urządzeń mających posłużyć do magazynowania produktów i półproduktów, jak również do ich przetwarzania. Ponadto możliwe jest również ubieganie się o dofinansowanie na rzecz oprogramowania służącego do zarządzania przedsiębiorstwem, a także kierowania procesem produkcji oraz innych procesów logistycznych. Warto dodać, że wsparcie finansowe dla zrzeszonych grup producentów może być nawet pięciokrotnie wyższe w porównaniu z pozostałymi wnioskodawcami.

            Zrzeszeni mali i średni producenci rolni, oraz grupy producenckie w ramach nowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 zyskują bardzo wiele. Przede wszystkim jest to duże wsparcie finansowe na nowe inwestycje. Ponadto forma działalności w postaci grup, czy zrzeszeń to szansa większego rozwoju. Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)