Zgrabiarka elektryczna Fendt Former 12555 X
Napisane przezdnia  01-12-2015 06:49 01-12-2015 06:49 printer
Zgrabiarka elektryczna Fendt Former 12555 X

Zgrabiarka elektryczna Fendt Former 12555 X

            Marka Fendt wprowadza na rynek pierwszą zgrabiarkę elektryczną. Tym modelem jest Fendt Former 12555 X. Seryjna produkcja zgrabiarki przewidziana jest z końcem br.

 


            Zgrabiarka elektryczna Fendt Former 12555 X zbudowana jest z czterech karuzel. Każda z nich wyposażona została w silnik elektryczny, który zasilany jest prądem stałym700 Volt. Silnik zamontowano w taki sposób, iż bieżnia karuzeli służy za stojan, zaś oś, na której karuzela się obraca, za wirnik.

            To, co warto również wiedzieć o pierwszej elektrycznej zgrabiarce to to, że prędkość, z jaką obraca się każda z karuzel może być zmienna. Niezależność w prędkości obracania się karuzel możliwa jest za sprawą sterowników elektrycznych zamontowanych w silnikach 4 karuzel. Prędkość, z jaką obracają się karuzele nie jest również uzależniona od obrotów silnika, jak również prędkości jazdy. Można ją regulować całkowicie niezależnie od tych czynników.

            Jeśli mowa nadal o niezależności prędkości, z jaką obracają się karuzele w stosunku do innych mechanizmów istnieje jeszcze jedna taka niezależność. Mianowicie w zgrabiarce elektrycznej Fendt Former 12555 X podczas wykonywanych prac istnieje ewentualność zatrzymania każdej z karuzel oddzielnie.

            Za układ napędowy, zastosowany w zgrabiarce elektrycznej Fendt Former 12555 X odpowiada Agricultural Industry Electronics Foundation.
Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)