Innowacyjny Kombajn Claas Lexion 700
Napisane przezdnia  30-11-2015 08:03 30-11-2015 08:03 printer
Innowacyjny Kombajn Claas Lexion 700

Innowacyjny Kombajn Claas Lexion 700

            Kombajn Claas Lexion 700 z systemem Cemos Automatic, wraz z 21 innymi produktami otrzymał wyróżnienie tytułem Innowacyjnego Produktu Rolniczego 2015 roku. Nagrody przyznawano w 7 kategoriach.

 


            Plebiscyt ten wskazał 21 produktów, które zdaniem jury oraz internautów pozwalają polskim rolnikom osiągać jeszcze większą efektywność. Wśród tych produktów znalazł się właśnie kombajn marki Claas z systemem Cemos Automatic. Otrzymał on wyróżnienie Innowacyjnego Produktu Rolniczego 2015 roku w kategorii pozostałe maszyny rolnicze (kombajny, pługi, siewniki, itp.).

            Kombajn Claas Lexion 700 bogaty jest w system Cemos Automatic. Jest to system, którego zadaniem jest automatyczne ustawienie parametrów pracy kombajnu do warunków aktualnie panujących na polu. Ustawienia te odbywają się na poziomie rotora przy omłocie ziarna, ale także na poziomie układu czyszczenia. System został stworzony po to by ułatwić pracę operatorowi, przy jednoczesnym jego wyręczeniu.

            Nagrody były przyznawane w tym roku po raz pierwszy. Ich wręczenie odbyło się na gali towarzyszącej III edycji konferencji dla branży rolniczej „Narodowe wyzwania dla rolnictwa na Narodowym.

 

 

Źródło: Claas 

Zdjęcie: ClaasPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)