Pług Servo 45 S od Pöttinger
Napisane przezdnia  29-11-2015 09:19 29-11-2015 09:19 printer
Pług Servo 45 S od Pöttinger

Pług Servo 45 S od Pöttinger

            Marka Pöttinger przedstawiła pług, który jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych upraw i nie straszna mu ciężka praca. Jest to pług Servo 45 S.

 

 


            Pług Servo 45 S marki Pöttinger to dwie opcje wyposażenia w postaci Nova oraz Nova Plus. Są to opcje w wersji 6-skibowej, które przygotowano do współpracy z ciągnikami do 350 KM. Różnica między nimi polega na tym, iż w wyposażeniu Nova podstawowym elementem jest siłownik wychylenia ramy, zaś w wyposażeniu Nova Plus jest to siłownik memory.

            Jeśli chodzi o parametry techniczne pługa marki Pöttinger warto wiedzieć, iż odstęp korpusów wynosi 95 cm. Natomiast wysokość ramy to 80 cm. Ponadto Servo 45 S posiada długie łożyskowanie, które przechodzi przez całą ramę główną.

Maszyna posiada także centrum nastawcze Servomatic. Jego zadaniem jest dostosowanie pługu do ciągnika. To, co istotne w tym systemie to fakt, że regulacja szerokości pierwszej skiby oraz punktu ciągu przebiega płynnie nie przenikając się wzajemnie.

            Przy charakterystyce Servo 45 S nie można również pominąć modułu rozszerzającego „Traction”, ponieważ to właśnie za jego sprawą ciężar pługa osadzony jest na ciągniku, dokładniej na tylnych kołach. Dzięki temu maszyna nierówności pola kopiuje w sposób optymalny.


Źródło: PöttingerPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)