Nowe kombajny serii T marki John Deere
Napisane przezdnia  25-11-2015 08:00 25-11-2015 08:00 printer
Nowe kombajny serii T marki John Deere

Nowe kombajny serii T marki John Deere

            Marka John Deere, aby usprawnić pracę, jaką są żniwa, oraz wynieść ją na jeszcze wyższy poziom proponuje kombajny nowej Serii T.

 


            Na nową Serię T składają się cztery modele. Jest to T550, T560, T660 oraz T670. Maszyny wyposażone są w 6-cylindorwe silniki o pojemności od 6, 8 do 9l. Ich moc to od 271 do 392 KM.

            Kombajny z nowej serii cechują się przede wszystkim prędkością rozładunku. Jest to nawet 125 l/s. 90 sekund natomiast to czas, w którym daje się rozładować zbiornik ziarna mieszczący w sobie 11000 l. Pozostając nadal przy czasie warto także wspomnieć o ustawieniach kombajnu, które w zależności od materiału żniwnego dają się zmienić w ciągu 5 minut, np. z jęczmienia na rzepak.

            Kombajny z nowej Serii T wyposażone są w gąsienice z 5 i 6 wytrząsaczami. Dzięki takiej konstrukcji zwiększa się powierzchnia styku, przy jednoczesnym zmniejszeniu się nacisku na podłoże. Ponadto zmniejsza się również szerokość transportowa.

            W maszynach wchodzących w skład nowej serii T zwiększono powierzchnię aktywnej separacji. Stanowi on nawet cztery metry. Zdaniem marki jest to do 15 % większej wydajności. Swą powierzchnię także zwiększyły sita. Kombajny nowej serii T wyposażone są w sita, które mają nawet ponad sześć metrów kwadratowych. Ich wielkość ma wpływ na czystość ziarna oraz na wydajność kombajnu.

 

 

Źródło: John DeerePrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)