Podsumowanie Podlaskiego Forum Bydła 2015
Napisane przezdnia  22-11-2015 17:23 22-11-2015 17:23 printer
» Targi » Podsumowanie Podlaskiego Forum Bydła 2015
Podsumowanie Podlaskiego Forum Bydła 2015

Podsumowanie Podlaskiego Forum Bydła 2015 

21 i 22 Listopad to dni w których lokal w Piątnicy (woj. podlaskie) był oblegany przez rolników i to nie tylko z okolicznych miejscowości. 

 

 

 

Podlaskie Forum Bydła to cykl spotkań, gdzie poruszane są tematy związane z produkcją bydła mlecznego.

   21 listopada br. (sobota) to dzień, którego mottem przewodnim było „Teraz Rozród-czyli jak poprawić reprodukcję stada i jego rentowność”. W ramach tego można było wysłuchać prelekcji uczonych, którzy poruszali tematy związane z prawidłową hodowlą bydła, oraz z aktualnymi problemami, jakie mogą dotyczyć bydła mlecznego.

            22 listopada br. (niedziela) zaś to dzień, którego mottem przewodnim było „Genomiczna era w selekcji bydła mlecznego”. To cykl spotkań z uczonymi, którzy wygłoszali prelekcję dotyczące głównie genetyki.

            Podlaskie Forum Bydła 2015 to nie tylko cykle spotkań i konferencji, ale również bezpłatne porady doradców żywieniowych, jak również specjalistów w dziedzinie hodowli i genomiki.

            Ponadto w trakcie trwania Podlaskiego Forum Bydła 2015 można było zdegustować produkty mleczne, oraz zapoznać się z ofertą wielu firm z branży rolniczej.

Przed lokalem można było podziwać nowoczesne maszyny, które prezentowała jedna z okolicznych firm: Baza Maszynowa Danex z Rogienic Wielkich.

 

wiadomości rolnicze www.agrohodowca.plPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML: