McHale Fusion 3 Plus dla wymagających
Napisane przezdnia  23-11-2015 10:00 23-11-2015 10:00 printer
McHale Fusion 3 Plus dla wymagających

McHale Fusion 3 Plus dla wymagających

            McHale Fusion 3 Plus to maszyna będąca udoskonaleniem istniejącego już na rynku modelu McHale Fusion 3. Wprowadzone zmiany mają być odpowiedzią na jeszcze więcej potrzeb.

 

 


            To, co przede wszystkim zyskała maszyna podczas jej usprawniania to automatyczny system kontroli naciągu. System ten jest odpowiedzią na zmiany warunków pogodowych, które zachodzą podczas dnia pracy. Zmiany te zdaniem marki mogą mieć wpływ na folię, która jest nakładana w komorze prasującej, ponieważ w przypadku wyższych temperatur mogło dochodzić do kurczenia się folii, zaś w przypadku spadku temperatur mogła się ona rozciągać. To w konsekwencji mogło doprowadzać do nieefektownego jej wykorzystywania.

            Ponadto to, co zyskał model McHale Fusion 3 to nowa technologia owijania folią. Polega ona ta tym, iż kilka warstw folii nakładane jest na belę w komorze prasującej. Dzięki nowej technologii wykluczane jest stosowanie siatki.

            Warto dodać, iż folia wykorzystywana podczas wstępnego owijania napręża się o 20% bardziej niż siatka. To w konsekwencji prowadzi do silniejszego utrzymania materiału oraz mocniejsze jego ściśnięcie.

            Jeśli chodzi o parametry techniczne, udoskonalony model wyposażony jest w podbieracz o szerokości 2m. Jego system nożowy stanowi 25 ostrzy, zaś komora prasująca wyposażona jest w 18 walców. Wszystko tworzy spójną całość.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)