JCB Fastrac-wiele zastosowań
Napisane przezdnia  23-11-2015 09:08 23-11-2015 09:08 printer
JCB Fastrac-wiele zastosowań

JCB Fastrac-wiele zastosowań

            JCB Fastrac to maszyny będące uniwersalnymi ciągnikami- pojazdami wielozadaniowymi, które są wstanie wykonać do 30 % więcej prac polowych, transportowych i komunalnych.

 

 


            W maszynach JCB Fastrac zastosowano przede wszystkim zupełnie nowy układ zawieszenia. Pozwala on na lepszą kontrolę maszyny podczas wykonywania prac przy większych prędkościach. Ponadto w maszynach tych zastosowano ukryty system GPS.

            Jeśli chodzi o ich zastosowanie, maszyny JCB Fastrac wykorzystywane są przede wszystkim w rolnictwie do ciężkich prac polowych przy użyciu osprzętu oraz do transportu np. środków i płodów rolniczych. Ich użytkowanie w tym sektorze możliwe jest za sprawą rozwiązań konstrukcyjnych, zawieszenia, jak również napędu. Warto dodać, iż ciągniki współdziałają z układem GPS TRIMBLE. Jest to układ, którego zadaniem jest wspomaganie sterowania maszyną.

            JCB Fastrac używany jest również w budownictwie, sektorze komunalnym oraz usługowym. Zastosowanie w tym sektorze ma szerokie spectrum, m.in. transport przyczep i maszyn, stabilizacja gruntu, oczyszczanie powierzchni dróg i poboczy, czy też doprowadzenia terenów po budowie do kultury użytkowej.

            Pojazd wielozadaniowy, jakim jest JCB Fastrac posiada ponadto inne zastosowania. Wykorzystywany jest również w transporcie, na lotniskach i w wielu innych sektorach. Duży atut maszyny to, to, że jest ona w stanie zastąpić kilka pojazdów oszczędzając przy tym niewątpliwie czas, oraz pieniądze.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)