Dmuchawa do słomy SIGMA firmy EMILY!
Napisane przezdnia  19-11-2015 08:29 19-11-2015 08:29 printer
Dmuchawa do słomy SIGMA firmy EMILY!

Dmuchawa do słomy SIGMA firmy EMILY!

Firma Emily posiada w swojej ofercie wiele modeli ścielarek do słomy m.in. Sigma Evolution z napędem hydraulicznym, Delta, Pick&Go, rozściełacz kwadratowych i okrągłych bel, Multidis, Minidis.

 


Emily w tym roku wzbogaciła swoją ofertę o ścielarkę Sigma z napaędem WOM.

Sigma zaprojektowana jest specjalnie do ciągników, dmuchawa może rozściełać okrągłe i prostopadłościenne bele na odległość 15 m. Wyposażona jest w drzwi załadunkowe, poruszające się za pomocą dwóch siłowników oraz dwa zęby blokujące do bel prostopadłościennych.

         

Unikalna potrójna podłoga zapewania stałe i równomierne podawanie słomy na wirnik który przekazuje ją do turbiny. Turbina napędzana jest bezpośrednio z WOM. Skrzynka sterownicza w kabinie pozwala na regulację prędkości pracy podłogi a tym samym reguluje ilość wyrzucanej słomy. Płynna regulacja ramienia wysypowego w poziomie i pionie pozawala na precyzyjne ścielenie w każde miejsce.

Do pracy z urządzeniem Sigma potrzebny jest ciągnik o mocy min. 70 KM i przepływie oleju 40 l/min oraz ciśnienie 180 bar.

         

Sigma rozścieła bele okrągłe o śr. max. 1.80 m oraz prostopadłościenne o wymiarach 1.20x1.20x2.50 m

Zalety ścielarki Sigma to: regulowana prędkość turbiny przez dwustopniową przekładnię, opatentowana potrójna podłoga z regulacją prędkości z kabiny, wirnik o spiralnym kształcie zintegrowany z silnikiem hydraulicznym, rynna obrotowa 260° sterowana z kabiny, pojemnik na kamienie, zoptymalizowana waga, dobra widoczność.

Więcej informacji na stronie www.emily.fr/pl

Masz pytania?

Kontakt do przedstawiciela w Polsce

Łukasz Kołota

Tel. 691378187

lukasz.kolota@emily.frPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)