Lely Welger RP 160V-nowa gama pras
Napisane przezdnia  18-11-2015 10:00 18-11-2015 10:00 printer
Lely Welger RP 160V-nowa gama pras

Lely Welger RP 160V-nowa gama pras        

Marka Lely zaprezentowała nową gamę pras belujących Lely Welger RP 160 V. Te maszyny to odpowiedź na potrzeby użytkowników.

 


            Nowa gama pras belujących Lely Welger RP 160 V to dwa modele. Jest to model RP 160 V Classic oraz RP 160 V Xtra. Pierwszy z nich z racji swego podstawowego układu przeznaczony jest do materiałów suchych, zaś drugi za sprawą wytrzymałej przekładni może być wykorzystywany przy pracach cięższych.

            Z pośród modeli pras Lely Welger RP 160 V istnieje możliwość wybory wielkości pięciorzędowego podbieracza bezkrzywkowego. Podbieracz występuję w wielkości 2 m, 2,25m, oraz 2,4 m.

            Jeśli chodzi o prasowanie i formowanie bel za ich jakość odpowiada nowo zaprojektowana komora belująca o zmiennej wielkości i większej pojemności, jak również System Stałego Ciśnienia (CPS).

            W nowej gamie pras belujących marki Lely należy także zwrócić uwagę na system załadunku Easy net Loading System (ELS). Jest to system, w którym rolki siatki są ładowane z poziomu gruntu. Z racji takiego sposobu może zostać zaoszczędzony czas i wysiłek.

            Nie należy także zapomnieć o nowości, jaką jest jednostka sterująca Lely E-Link Control Unit. Za sprawą tej jednostki operator ma możliwość podglądu procesów belowania. Wszystko wyświetlane jest na kolorowym wyświetlaczu. Ponadto operator posiada również w kabinie przyciski sterowania, którymi uzyskuje dostęp do ważnych funkcji. Prasa będzie dostępna prawdopodobnie od przyszłego sezonu.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)