"Zetor by Pininfarina" nowym kierunkiem rozwoju
Napisane przezdnia  18-11-2015 08:03 18-11-2015 08:03 printer
"Zetor by Pininfarina" nowym kierunkiem rozwoju

"Zetor by Pininfarina" nowym kierunkiem rozwoju

            Marka Zetor podczas targów Agritechnica 2015 przedstawiła kierunki pod względem, których planuje dalszy rozwój.

 


                Jeśli mowa o kierunkach rozwoju marka planuje rozszerzenie swej oferty o 2 nowe serię modeli. W perspektywie rozwoju widoczne jest także nowe wzornictwo „Zetor by Pininfarina”. Ponadto podczas targów została zaprezentowana nowość, jaką jest Zetor Crystal, oraz prototyp trzycylindrowego traktora o mocy 49 KM, który będzie stanowił podstawę piątej serii modeli. Seria ta skierowana będzie do rolników, którzy prowadzą niewielkie gospodarstwa. Wiadomo już, że traktor zapowiadający piątą serię będzie posiadał mechaniczną skrzynię biegów wyposażoną w osiem biegów do przodu oraz osiem biegów wstecznych.

            Zetor w swym kierunku rozwoju przewiduje także rozszerzenie już istniejącej serii Major o dwa nowe modele, które według zamierzeń wyposażone będą w czterocylindrowe silniki o mocy 75,3 KM. Modele będą dostępne w 2 wariantach. Będzie to model ze skrzynią biegów posiadającą 12 biegów do przodu i 12 biegów wstecznych, bądź też 24 biegów do przodu i 12 biegów wstecznych.

            To, co istotne także w nowej linii kierunku rozwoju to także poszerzenie sieci dealerów. Marka planuje otworzyć się jeszcze szerzej na Europę Zachodnią, by jeszcze bardziej ugruntować swą pozycję w krajach takich jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania, czy państwa Beneluksu.

 

źródło: Zetor

zdjęcia: ZetorPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)