Ursus cieszy się powodzeniem
Napisane przezdnia  17-11-2015 21:37 17-11-2015 21:37 printer
Ursus cieszy się powodzeniem

Ursus cieszy się powodzeniem

Rodzima marka, posiadająca fabryki w naszym kraju cieszy się dużym powodzeniem. Ten rok dla Ursusa to wiele sukcesów, a targi Agritechnica w Hanowerze są debiutem.

 

 

Stoisko Ursusa było oblegane przez zwiedzających największą imprezę targową tego typu. Ciągniki Polskiego producenta zyskały wiele zainteresowania, szczególnie seria "Ursus C".

Poprzez pokazywanie się na targach tego typu Ursus buduje swój wizerunek na kluczowego producenta  oraz dystrybutora maszyn. Należy podkreślić, że Ursus to nie tylko ciągniki, ale także  przyczepy i rozrzutniki.

Na targach podziw budził ciągnik Ursusa o mocy 250 KM, model 25014. Ciągnik wyglądem nie przypomina nowoczesnych maszyn, ale jest to celowe, bo traktor przeznaczony jest na rynek afrykański, gdzie nie wygląd ma znaczenie. Ciągnik ten posiada 6-cylindrową jednostkę marki Deutz i spełnia normy emisji spalin Euro II. Ursus 25014 może jechać z prędkością nawet 45km/h, co jest bardzo ważne, bo ta maszyna ma służyć między innymi do transportu. Skrzynia biegów, która pozwala na takie osiągi to Allison, 6-biegowa.

- Liczymy na nawiązanie nowych kontaktów, które w najbliższym czasie przełożą się na konkretne zamówienia. Obserwujemy duże zainteresowanie naszą ofertą, szczególnie w segmencie ciągników i przyczep rolniczych ze strony zagranicznych kontrahentów, co utwierdza nas w przekonaniu, że kierunek rozwoju naszej oferty  jest słuszny – powiedział Karol Zarajczyk, prezes Zarządu URSUS S.A.

 

źródło: URSUS S.A.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)