Ciągniki Arbos reaktywuje Foton Lovol
Napisane przezdnia  17-11-2015 08:59 17-11-2015 08:59 printer
Ciągniki Arbos reaktywuje Foton Lovol

Ciągniki Arbos reaktywuje Foton Lovol

            Foton Lovol, będący chińskim koncernem maszynowym chce powtórnie zaistnieć w Europie. Wszystko za sprawą reaktywacji włoskiej marki Arbos.

 

 


            Włoska marka Arbos nie jest aktywna od końca lat 90 XX wieku, kiedy to po przez przejęcie początkowo przez White’a przestała produkować ciągniki i kombajny zbożowe na rynek europejski. Foton Lovol to kolejna firma, która przejęła Arbosa.

            Jednak włoska marka Arbos należąca od 2014 do koncernu, z którego część, czyli Lovol produkuje ciągniki rolnicze, kombajny jak również narzędzia rolnicze na rynek chiński planuje wyjście ze swoimi produktami na cały świat, w tym także na rynek europejski. Włoska marka to dla chińskiego koncernu zasób wiedzy w zakresie doświadczenia oraz podzespołów.

            Chiński koncern nie tracąc czasu przystąpił do tegorocznego konkursu Tractor Of The Year.  Jego propozycja w postaci ciągnika Arbos 5130 zakwalifikowała się w plebiscycie. Ciągnik ten to zestawienie wielu znanych już elementów. Arbos serii 700 wyposażony jest w m.in. w silnik Deutz TCD 2013 L06 2V, w zakresie mocy od 220 do 260 KM. Jeśli zaś chodzi o wzornictwo, widoczna jest tu nowoczesność, ale również włoski element, który nawiązuje do pochodzenia.

            Serie ciągników Arbos to początek propozycji, która zwiastuje powrót marki na rynek światowy w tym również europejski.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)