New Holland T7.315 Bluepower wyróżniony...
Napisane przezdnia  17-11-2015 14:04 17-11-2015 14:04 printer
New Holland T7.315 Bluepower wyróżniony...

New Holland T7.315 Bluepower wyróżniony...

            Nowość marki New Holland, jaką jest ciągnik T7.315 został uznany za Maszynę roku 2016. Jest to tytuł, który ciągnik otrzymał podczas tegorocznych targów Agritechnica.

 

 


            Wyspecjalizowane jury podczas przyznawania tytułu skupiło się głównie na innowacji technicznej. Istotną kwestią było także, jakie korzyści przy zakupie ciągnika zyskują klienci. Ponadto jury rozpatrywało kwestie osiągów, nowatorskich funkcji, kosztów eksploatacji oraz wydajności, jak również łatwości obsługi i komfortu operatora. Jak się okazało najlepiej kryteria te spełnił New Holland T7.315.

            Jeśli chodzi o specyfikę zwycięzcy jest to ciągnik, który bez wątpienia nadaje się do różnorodnych, ciężkich prac. Jego wszechstronność można wykorzystać podczas prac przy uprawach, belowaniu albo koszeniu, ale też przy transporcie nawozów

            New Holland T7.315 wyposażony jest ponadto w system automatyzacji pracy prasy belującej ciągnika IntelliCruise. Jest to system, który daje potencjał maszynie BigBalery marki New Holland do sterowania prędkością ciągnika. Technologia stworzona została po to by podnieść wydajność oraz zapewnić spójność podczas produkcji bel.

            Warto dodać, iż tytuł Maszyny Roku 2016 przyznany podczas targów Agritechnica 2015 to tytuł niezmiernie prestiżowy i ceniony w Europie. Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)