Goweil prasa zwijająca i prasoowijarka
Napisane przezdnia  17-11-2015 11:16 17-11-2015 11:16 printer
Goweil prasa zwijająca i prasoowijarka

Göweil prasa zwijająca i prasoowijarka

            Göweil, firma będąca austriacką marką prezentowała na targach Agritechnica prasę zwijającą G-1 F125.

 

 

 

            Prasa owijająca G-1 F125 to maszyna, która posiada szeroki na 2,20 m podbieracz. Jeśli chodzi o samą budowę podbieracza jest to konstrukcja bezkrzywkowa wyposażona w 6 rzędów palców sprężystych, które rozstawione są, co 51 mm. Warto także dodać, iż podbieracz poprzedzony jest dwiema rolkami wspomagającymi, których zadanie polega na podawaniu materiału do komory prasowania. Komora prasowania szeroka jest na 1,2 m, a jej średnia wynosi 1,25 m.

            W komorze prasowania znajduje się kanał podający wyposażony w rotor o średnicy 550 mm. Rotor w tym przypadku to ośmioramienna konstrukcja, której zadaniem jest współpraca z 30 tnącymi nożami, umiejscowionymi nad rotorem. W wyniku takiej budowy rotor obraca się w kierunku przeciwnym do jazdy. Rotor dodatkowo w swej pracy wspomagany jest przez rolkę napędzaną silnikiem hydraulicznym. Rolka może zmieniać swe położenie za sprawą hydraulicznych siłowników.

            Marka Göweil nie poprzestaje jednak w prezentowaniu nowości i wraz z prezentowaniem prasy zwijającej proponuje również prasoowijarkę. Jest to konfiguracja stworzona ja jednym podwoziu rodzaju tandem. Część frontową stanowi prasa G-1 F125, zaś za nią znajduje się owijarka G5040 Kombi. Prasa posiada dwa obrotowe ramiona, owijające belę folia o szerokości 750 mm.

Goweil to także owijarki do bel okrągłych i kostek.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)