Ubezpieczenia dla rolników-coraz więcej...
Napisane przezdnia  13-11-2015 08:09 13-11-2015 08:09 printer
» Produkcja zwierzęca » Ubezpieczenia dla rolników-coraz więcej...
Ubezpieczenia dla rolników-coraz więcej...

  Ubezpieczenia dla rolników-coraz więcej...

            Ubezpieczenia stają się coraz popularniejsze wśród rolników. Okazuje się, że ubezpieczenie budynku, ruchomości, zwierząt, czy własnego zdrowia to już nie koszt a inwestycja, która owocuje w przyszłości.

 


            Firmy ubezpieczeniowe wskazują na to, iż sprzedaże polis w okresie od stycznia 2015 wzrosła o około 20% w porównaniu z tym samym okresem roku 2014, z czego blisko 70% to ubezpieczenia dodatkowe.

            Ubezpieczyć można właściwie wszystko. Jednak sprawą priorytetową jest własne życie. Rolnicy szczególnie narażeni są na wypadki, ponieważ wykonują prace używając często niebezpiecznych maszyn i urządzeń.

 I tak w firmach poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC, co piąty rolnik korzysta z ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków. Polisa NNW pozwala na uzyskanie dodatkowych środków finansowych w razie nieszczęśliwego wypadku. Rolnicy decydują się także na rozszerzenie OC, po to by uniknąć obciążenie budżetu gospodarstwa w razie wyrządzenia szkody osobom trzecim.

            Poza ubezpieczeniem własnego życia możliwe jest także zabezpieczenie budynków, ruchomości, narzędzi i urządzeń oraz zwierząt. Ubezpieczenia te sprawdzają się podczas różnego rodzaju anomalii pogodowych, na które rolnicy nie mają wpływu. Przy wyborze tego właściwego należy pamiętać o zasięgu zdarzeń losowych, by było ono możliwie największe i o określeniu rodzaju mienia, które zostaje ubezpieczane. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych kłopotów.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)