Popularny Ursus C 360 „sześćdziesiątka”
Napisane przezdnia  13-11-2015 14:16 13-11-2015 14:16 printer
Popularny Ursus C 360 „sześćdziesiątka”

     Popularny Ursus C 360 „sześćdziesiątka” 

            Początki popularnej „sześćdziesiątki” – Ursusa C-360 sięgają roku 1976. Od tamtej pory jego popularność nieustannie rosła. I tak produkowano je przez blisko 20 lat. Produkcja Ursusa C-360 ustała w roku 1994.


            Ursus C-360 jest modelem, który zyskuje na uznaniu za sprawą porządnego wykonania. Jest to model, którego elektronika ominęła szerokim łukiem. W związku z tym jego obsługa jest nieskomplikowana. Ponadto przy minimalnej wiedzy mechanicznej, dostępności garażu, wyposażonego w odpowiednie narzędzia proste prace mechaniczne można wykonać samemu, zaś części zamienne to nie problem, gdyż lata produkcji zobligowały do tego, by były one łatwo dostępne. Istotnym aspektem jest cena, która niewątpliwie w porównaniu z innymi modelami jest konkurencyjna.

            Prostota popularnej „sześćdziesiątki” przy użytkowaniu może niektórych zniechęcić. Nie da się niestety obsłużyć niektórych urządzeń oraz podzespołów zostając w kabinie. Ponadto stosunkowo dokuczliwy jest hałas, który przy dłuższej pracy staje się męczący.

            Ilość sprzedanych modeli i cieszące się ciągłe zainteresowanie Ursusem C-360 sprawiał, że marka postanowiła nieco zmodernizować popularną „sześćdziesiątkę”, by dogonić ducha postępu technologicznego. Posiada on zmiany m.in. w zasilaniu, napędzie oraz wiele innych. Oczywiście w modelu nie mogło zabraknąć klimatyzacji, którą tak cenią rolnicy.

            Popularna „sześćdziesiątka” to model z historią, który z pewnością świadczy o solidności.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
FOXQ360 #1 FOXQ360 dnia styczeń 02 2016 10:38:38
Jak jest pasja i zacięcie hałas w niczym nie przeszkadza Uśmiech
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)