Kalendarze na 70-lecie Zetora
Napisane przezdnia  10-11-2015 08:00 10-11-2015 08:00 printer
Kalendarze na 70-lecie Zetora

     Kalendarze na 70-lecie Zetora

            Rok 2016 to 70 jubileusz marki Zetor Tractors. Z racji tego firma postanowiła wprowadzić na rynek autorskie kalendarze właśnie na rok 2016. Kalendarze opatrzone są unikatowym logo, które również zostało zaprojektowane specjalnie na tę okazję.

 

            To, co dominuje w kalendarzach to na pewno piękno. Mowa tutaj o kobietach, jak również traktorach. Opływowe kształty kultowych modeli zestawione są ze świeżością i urodą młodych kobiet. Jak przekonuje kierowniczka działu komunikacji korporacyjnej- Margaréta Vighová zestawienie to podkreśla prestiż, siłę, stabilność, jak również nowoczesny kierunek. Kalendarze to również zaprezentowanie  70-letniej historii, która ukazuje innowację, oraz długą drogę, którą przeszła marka.

            Fotografem odpowiedzialnym za wykonanie zdjęć do kalendarza jest Martin Fridner. W jego kadrach znajdują się czeskie i słowackie modelki, które specjalnie na tę okoliczność zostały ubrane przez słowacką projektantkę Janę Gavalcovą.

            Limitowaną edycję kalendarzy można zakupić w autoryzowanej sieci Zetor, która znajduje się w brneńskiej Zetor Gallery. Jeśli chodzi o cenę możliwy jest zakup kalendarza z fotografiami historycznych traktorów w kwocie 199 CZK lub też kalendarza z modelkami w kwocie 699 CZK.

źródło: Zetor



Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:





Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)