Uwaga Podmioty Skupiające !
Napisane przezdnia  09-11-2015 09:03 09-11-2015 09:03 printer
» Produkcja zwierzęca » Uwaga Podmioty Skupiające !
Uwaga Podmioty Skupiające !

    Uwaga Podmioty Skupiające !

            Agencja Rynku Rolnego przypomina o przekazaniu informacji miesięcznej o ilości skupionego surowego mleka krowiego przez podmioty skupiające. Informacje za miesiąc październik należy przekazać do 15 listopada br.

 


            Konieczność przekazania informacji miesięcznej o ilości skupionego surowego mleka krowiego jest efektem Art. 151 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1308/2013 z dnia 17 grudnia 2013 r. ustanawiającego wspólną organizację rynków produktów rolnych wprowadzając tym samym obowiązkowe deklaracje w sektorze mleka i przetworów mlecznych.

            Każdy z podmiotów skupiających w świetle ustawy zobowiązany jest do przedstawienia informacji miesięcznej o ilości skupionego mleka krowiego w terminie do 15 dnia każdego miesiąca, za poprzedni miesiąc.

            Informacje miesięczne o ilości skupionego surowego mleka krowiego należy przekazać do dyrektora oddziału terenowego Agencji Rynku Rolnego właściwego ze względu na miejsce zamieszkania albo siedzibę podmiotu skupiającego, na formularzu opracowanym przez agencję, który znajduje się pod adresem internetowym na stronie Agencji Rynku Rolnego: http://www.arr.gov.pl/data/00069/informacja_miesieczna_09102015.pdf.


Źródło: Agencja Rynku RolnegoPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)