New Holland na EXPO 2015
Napisane przezdnia  06-11-2015 08:03 06-11-2015 08:03 printer
» Wiadomości rolnicze » New Holland na EXPO 2015
New Holland na EXPO 2015

       New Holland na EXPO 2015 

                Po sześciu miesiącach, licznych imprezach, zdobyciu dwóch prestiżowych nagród i odwiedzeniu przez tłum zwiedzających pawilon Zrównoważonego Gospodarstwa Rolnego firmy New Holland Agriculture na EXPO zamyka swoje podwoje.


            Celem pawilonu było zainteresowanie ogółu zwiedzających tematyką zrównoważonego rolnictwa, przedstawienie i wykazanie roli, jaką mechanizacja rolnictwa odgrywa w łańcuchu dostaw żywności, udostępnienie forum dla rolników w uznaniu ich wkładu w ekologiczną produkcję żywności.

            Cel, jaki sobie wytyczyła marka New Holland, aby jej obecność na EXPO stanowiła przykład zrównoważonego rozwoju został doceniony i wyróżniony.

Pawilon New Holland został przedstawiony do nagrody w kategorii Zrównoważony Projekt i Konstrukcja, będącej częścią inicjatywy „Zrównoważony rozwój na wystawie EXPO“ promowanej przez włoskie Ministerstwo Ochrony Środowiska Naturalnego. Działania to ma na celu podkreślenie wagi rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju zaprezentowanych przez głównych wystawców na EXPO 2015 w Mediolanie.

Ponadto został on wyróżniony, jako najlepszy pawilon firmowy nagrodą Class Expo Pavilion Heritage Award, przyznawaną dla pawilonów na EXPO przez wydawnictwo Class Editorii i International Laureate Universities and World Association of Agronomists, jako dowód uznania ich wkładu w tematykę tej edycji wystawy „Żywienie planety, energia dla życia“ z punktu widzenia przyszłych generacji.

 

źródło: New Holland

 Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)