Fendt i Massey - poznaj kompanów

Poznaj kompanów - Fendt i Massey

 

            Rynek rolniczy obfituje w maszyny i urządzenia rolnicze, które zdaniem producentów ułatwiają codzienne prace polowe. I tak marka Fendt na bieżący rok proponuje serię ciągników Fendt 300 Vario i Fendt 500 Vario. Marka Massey Ferguson natomiast rzuca odpowiedź w postaci serii ciągników MF 5600, oraz MF 6600.

CASE IH OPTUM CVX - czas na przełom

     CASE IH OPTUM CVX - czas na przełom

Niemal każdy, kto jest związany z agro zna model flagowy Case IH - Pumę. Ten produkt z Austrii cieszył się i cieszy dużym zainteresowaniem i dobrą opinią użytkowników. Puma stworzona została dla najbardziej wymagających, a jej konfiguracja może być dostosowana do różnych potrzeb.

Valtra - maszyny rolnicze z nordyckimi korzeniami

Valtra - maszyny rolnicze z nordyckimi korzeniami

 

            Valtra jest to producent i serwisant ciągników wiodący prym głównie w krajach nordyckich. Marka cieszy się uznaniem również w Ameryce Południowej. Maszyny rolnicze dostępne są w ponad 75 krajach, w tym także w Polsce.

Maszyny Poettinger - tajemnica sukcesu

   Firma PÖETTINGER z Centrum Technologii i Innowacji (TIZ)

Firma PÖTTINGER, szczycąca się 140 letnią tradycją nie ustaje w podnoszeniu, jakości swoich produktów. Dlatego, by produkcja była jeszcze bardziej efektowna zostało stworzone Centrum Technologii i Innowacji (TIZ).

Olbrzym na miarę czasów - Quadtrac

Olbrzym na miarę czasów - Quadtrac

Praca na polu wymaga wiele wysiłku. Często nie sposób wykonać jej samodzielnie, dlatego z pomocą przychodzą konie mechaniczne, których w nowoczesnym ciągniku Quadtrac 620 firmy Case IH jest aż prawie 700. Takiej maszyny nie sposób pomylić z żadną inną.


Ładowarka Merlo-maszyna roku

Ładowarka Merlo-maszyna roku

Targi Sima już dawno za nami, dlaczego dopiero dziś piszemy o Merlo ??? Odpowiedz jest prosta - zbieraliśmy opinie potencjalnych użytkowników tych maszyn, jak też tych, którzy użytkują inne modele Merlo. Na podstawie zebranych informacji trzeba przyznać, że Merlo ma powód do dumy. Nowa Gama Turbofarmer modułowe, kompaktowe i medium duty merlo zdobyła nagrodę za maszynę roku na targach sima.

Prasa Claas Rollant 375 RC - opinie i niesamowite osiągi

Portal rolniczy Agrohodowca.pl skierował dziś swoją uwagę na prasę zwijająca Claas Rollant 375 RC. Nasz zespół obserwował maszynę w pracy i musimy z przyjemnością przyznać, że osiągi tej maszyny zadziwiają. Pod uwagę...

Ciągnik Case Maxxum 120 - zadowoleni użytkownicy

Portal rolniczy Agrohodowca postanowił przeprowadzić wywiad z rolnikiem z woj. Mazowieckiego, użytkownikiem ciągnika Case, model Maxxum 120.