Claas XERION 5000-4000

Duże szyby i 4 słupki gwarantują wyjątkowo dobrą widoczność z przestronnej kabiny.

Hałas został tu zredukowany do poziomu maksymalnie 69 dB, bardzo dobrego do długiej pracy

Claas AXION 950-920

Prawdziwych 400 KM.

W bardzo krótkim czasie firma CLAAS znalazła się w gronie najważniejszych producentów ciągników w całej Europie. W roku 2011, oferując AXION 900, poszerzyła swój program o duże jednostki z mocą powyżej 400 KM.

Claas AXION 870-800

Panoramiczna szyba tylna i obracany fotel dają świetny widok na dołączoną maszynę umożliwiając doskonałą regulację tylnego podnośnika. Przy bezpośrednim dostępie można podczas pracy wygodnie optymalizować ustawienia tylnego podnośnika.

Claas ARION 650-530

CMATIC. Po prostu komfortowa, bezstopniowa jazda.

ARION serii 600 / 500  dostępny jest teraz także z bezstopniową przekładnią CMATIC. W tym zakresie mocy CLAAS wyznaczył nową przekładnią najwyższą skalę wydajności i oszczędnego zużycia paliwa.

Claas ARION 460-410

Kabina PANORAMIC ma powierzchnię przedniej szyby 2,41 m2 i umożliwia 90° widoczności na ładowacz czołowy. Struktura kabiny nie ma żadnych przeszkadzających poprzeczek między przednią szybą a szklanym dachem. Idealna do prac z ładowaczem czołowym

Claas Atos 350-220

Przeglądy obsługi codziennej powinny być tak proste, jak to możliwe. Nie trzeba wyjaśniać, że wszystko co skomplikowane i niewygodne, wykonywane jest niechętnie.

Claas Elios

Na serię ELIOS składają się cztery modele o mocy 75, 85, 92 oraz 103 KM. Największy z nich osiąga moc 103 KM dzięki CLAAS POWER MANAGEMENT. Szybkie i oszczędne 4-cylindrowe silniki FTP z Common Rail zapewniają spokojną pracę i wysoki moment obrotowy.

Claas Nexos

NEXOS jest wszechstronnie wykorzystywany w wersji z kabiną lub platformą. Duże drzwi i antypoślizgowe stopnie znakomicie ułatwiają bezpieczne wejście. W celu naturalnego przewietrzania można otworzyć szybę przednią i tylną.

Firmy


Agro-Szczuka - Maszyny Rolnicze

Metal - Technik

Roltop Cedry Małe

Agromasz Mrągowo - łądowacze , osprzęty

Perkoz - porządny partner w biznesie

Agroma - Świerklaniec

wiprol - podzespoły i części

Agro-Partner Małopolskie

Rat-Met koła zębate

Techmlek Kubota

RE-MONT , Kioti

Merlo Polska sp. z o. o.

AGCO Sp. z o.o.

STS SP. zo.o.

Dammann Polska - Mercedes wśród opryskiwaczy